Nowości
 

2008-09-11 23:39:41

Nowy program partnerski! Extra hit, produkt na topie! Polecanie oprogramowania sStore - profesjonalny sklep internetowy w rewelacyjnej cenie! Strona reklamodawcy www.sstore.pl - profesjonalne sklepy internetowe, najlepszy na rynku sklep internetowy w pakiecie za 499zł!

Jeżeli chciałbyś zarabiać w jeszcze łatwiejszy sposób wystarczy zarejestrować się w naszym programie partnerskim w serwisie www.adconnect.pl , pobrać reklamy, umieścić je we własnej witrynie i zarabiać. Za każdego użytkownika, który z Twojej strony wejdzie do serwisu www.sstore.pl - serwisu zajmującego się tworzeniem  sklepów internetowych oraz oprogramowaniem obsługującym sklepy internetowe otrzymasz ustaloną w serwisie zapłatę. To jeszcze nie wszystko, ponieważ jeżeli ten sam klient w czasie 3 miesięcy od wejścia z Twojej strony kupi oprogramowanie sklepu internetowego sStore lub inne produkty, czy usługi, to również otrzymasz dodatkową zapłatę, czyli wysoką prowizję ustaloną w serwisie adconnect - mozesz jednorazowo zarobić nawet ok 300 zł!!!. Tak więc nie robiąc praktycznie nic można nieźle zarabiać, wystarczy że Twoją stronę będą odwiedzać internauci, którzy często są zainteresowani stworzeniem swojego profesjonalnego sklepu internetowego za nieduże pieniążki. Nie zwlekaj, bo czas to pieniądz, przystąp do programu już dziś! ZAPISZ SIĘ DO PROGRAMU TUTAJ!


« powrót
 
W ciągłej sprzedaży buty zimowe quechua , dostępne w promocyjnej cenie, zapraszamy. | Markowe części do ciągników w niskiej cenie, zobacz sam. | Dla aktywnych sportowców najlepsze są naturalne suplementy , dostępne w pożywieniu. | Tylko u nas pełna księgowość wieliczka miejsce świadczenia usług. | Internetowy sklep z częściami do audi w twojej okolicy. |