Usługi

    Marketing Afiliacyjny - Programy Partnerskie.

 

Znany amerykański przedsiębiorca i wizjoner marketingu John Wanamaker stwierdził pod koniec XIX wieku: “Połowa pieniędzy, które wydaję na reklamę jest stracona. Problem w tym, że nie wiem która”. Wraz z wprowadzeniem marketingu afiliacyjnego, to stwierdzenie przestaje być prawdą.

Marketing afiliacyjny to na rozwiniętych rynkach popularna metoda promocji biznesu internetowego, w której to Wydawcy są wynagradzani przez Reklamodawców, za każdego Gościa, którego przekierują na ich witrynę, lub za specyficzną akcję jaką ten Gość wykona, np. wypełnienie ankiety, zarejestrowanie się, poproszenie o kontakt z firmą, czy kupienie towaru bądź usługi w sklepie internetowym. Istotą marketingu afiliacyjnego jest zatem współpraca Reklamodawców z rozmaitymi serwisami internetowymi (Wydawcy), które emitują reklamy, a w zamian otrzymują prowizje od Reklamodawców.  Jest to zatem marketing w 100% oparty o osiągnięte wyniki. Nie ma tutaj mowy o nie efektywnie wykorzystanych środkach na promocję.

Dla Reklamodawców najważniejszym aspektem marketingu afiliacyjnego jest fakt, że nie muszą oni nic płacić za kampanię, aż do chwili, kiedy oczekiwane wyniki zostaną zrealizowane. Zatem płacą oni jedynie za osiągnięte wyniki, a co ważniejsze – dopiero po tym jak te wyniki zostały osiągnięte. Właśnie na tej technice marketingu została zbudowana potęga firmy Amazon.com.

Współpraca pomiędzy Reklamodawcami, a Wydawcami różni się jednak od współpracy Reklamodawcy z mediami. W przypadku marketingu afiliacyjnego jest ona oparta na umowie pomiędzy stronami, obustronnym zaufaniu, ciągłej wymianie informacji oraz materiałów reklamowych oraz wsparciu dla Wydawców ze strony Reklamodawców. Nad tym wszystkim, a także nad bezbłędnym śledzeniu wyników kampanii czuwa firma Adconnect, która jest ogniwem łączącym te dwie strony. Dzięki nam Reklamodawcy nie muszą budować własnych systemów informatycznych, a co ważniejsze nie muszą na własną rękę szukać Wydawców. Z drugiej strony – Wydawcy chcący zarobić na swoich serwisach internetowych nie muszą szukać Reklamodawców. Po prostu przeglądają naszą ofertę i wybierają najlepszy dla siebie program.

Marketing afiliacyjny jest doskonałym narzędziem dla firm sprzedających swoje produkty lub usługi w internecie, ale firma Adconnect nie zawęża swoich usług jedynie do nich. Dzięki swojemu systemowi śledzenia kliknięć Adconnect oferuje także produkty dla Reklamodawców chcących przeprowadzić internetową kampanię reklamową lub pozyskać nowych klientów. Więcej o tym dowiesz się w zakładce Reklamodawcy (link).

Platforma Adconnect w pełni automatyzuje wprowadzenie programu afiliacyjnego dla Reklamodawcy. Pozwala na aktywne zarządzanie formami reklamowymi, zmianę prowizji, bieżące monitorowanie efektów, zarządzanie budżetem na kampanię, rozliczanie oraz akceptowanie transakcji oraz wypłatę wynagrodzeń dla Wydawców.

Już dziś skontaktuj się z nami i rozpocznij współpracę!

http://adconnect.pl/kontakt/

 

 

 

 
W ciągłej sprzedaży buty zimowe quechua , dostępne w promocyjnej cenie, zapraszamy. | Markowe części do ciągników w niskiej cenie, zobacz sam. | Dla aktywnych sportowców najlepsze są naturalne suplementy , dostępne w pożywieniu. | Tylko u nas pełna księgowość wieliczka miejsce świadczenia usług. | Internetowy sklep z częściami do audi w twojej okolicy. |