Energia finansowa

Energia finansowa

Dobrobyt jest tym czego człowiek pragnie dla siebie i dla kochanych osób. Jednak rzadko rozmawia o pieniądzach z innymi, ponieważ jest to częsty powód do kłótni. Dzięki pieniądzom człowiek może sobie pozwolić na przyjemności oraz realizację zainteresowań. Najczęściej ludzie zbierają na mieszkania oraz samochody. Czy istnieje sposób na przyciąganie pieniędzy do siebie? Stawanie się biznesmenem do proces, a kiedyś w końcu trzeba zacząć. Do kogo zwracać się o pomoc? Co robić żeby zyskać chęci do zarabiania? Jak wytworzyć odpowiednia atmosferę by przyciągać pieniądze?

Chęć zmiany często wywołuje przypływ energii do ciała i umysłu. Jest to też sygnał dla Wszechświata, że chcemy przyciągnąć do siebie pieniądze. Gotówki nigdy za wiele, a złoto aż kusi, żeby je schować w banku. Zdarza się, że trzeba odblokować swoją podświadomość, żeby przyciągnąć pieniądze do siebie. Pieniądze przybywają do biznesmenów, ponieważ i oni wydają te pieniądze. Wymagana jest równowaga między wydawaniem pieniędzy, a braniem ich. Energia finansowa wynagrodzi Tobie taki balans.

Mowa tutaj o zrównoważeniu wydatków oraz zarobków. Jak to zrobić? Balans wymaga poczucia bezpieczeństwa, uczucia, że to co mi zostaje na koncie na pewno zagwarantuje przeżycie, nawet w trakcie kryzysu, czy trudnej sytuacji. Warto też wyrażać wdzięczność za zarobione pieniądze. Wszystko to składa się na tworzenie aury finansowej. Możesz stworzyć swój rytuał, np. za każdy zarobiony 1000 zł, kupujesz sobie ulubione owoce albo książkę. Podobno zielone świece powodują, że finanse trzymają się użytkowników takiej świecy. Kup ją i zapal, a zapach stworzy odpowiednią aurę. Otwórz swój umysł na nowości. Możesz też zwrócić się o pomoc do niebios, aniołem odpowiedzialnym za pomocą finansową jest Rafael, to on poprzez modlitwę ześle tobie dodatkowe zlecenia i chęci do zarobkowania. Energia finansowa przywróci harmonie twojego życia.

Comments are closed.