Innowacyjne oryginalne oprogramowanie

Innowacyjne oryginalne oprogramowanie

Rozwój technologii pozwala na ułatwianie życia w wielu jego aspektach. Jednak informatyka to nie tylko programowanie. Jest ono niezbędne do tworzenia wielu przydatnych programów, jednak nie jest jedyną możliwością informatyków. Pogłębione myślenie nad produktem jest równie ważne, co poprawnie skomponowany program obsługujący ten produkt technologiczny.

Informatycy wykorzystują programowanie do tworzenia innowacyjnego oryginalnego oprogramowania ale bez pomysłu i pogłębionej analizy rynku oraz poruszania się klientów po stronach internetowych produkt byłby dużo uboższy.

Komputery o mocy, która przekracza nasze wcześniejsze wyobrażenia, dodatkowo mocno pomniejszone, to praca nie tylko programistów. Informatycy to cały szereg pracowników np. UXDesignerzy, graficy, programiści, część pracowników może zajmować się również ścieżką edukacji. To dzięki nim wiemy jak obsługiwać powstałe produkty.
Mimo tego wszystkiego duża części osób uważa, że komputery nadal działają zbyt wolno, chociaż tak naprawdę my nie jesteśmy w stanie dostrzec wszystkiego, co wykonuje komputer. Wykonuje on miliardy zadań w jednej sekundzie. Nie jesteśmy w stanie tego dostrzec.

Comments are closed.